Θέμα: «Χρόνια Πολλά και Καλά Χριστούγεννα 2018»
Από την Βάρδια Φυλακής σήμερα στην Πυροσβεστική Υπηρεσία Αερολιμένα Μυτιλήνης, θα θέλαμε να ευχηθούμε σε όλους τους συναδέλφους αλλά και σε όλοκληρο τον κόσμο, Χρόνια Πολλά και Καλά Χριστούγεννα!
Από την Βάρδια Φυλακής σήμερα στην Πυροσβεστική Υπηρεσία Αερολιμένα Μυτιλήνης, θα θέλαμε να ευχηθούμε σε όλους τους συναδέλφους αλλά και σε όλοκληρο τον κόσμο, Χρόνια Πολλά και Καλά Χριστούγεννα!
Σε συγκέντρωση διαμαρτυρίας έξω από το Υπουργείο Πολιτικής Προστασίας και Κλιματικής Κρίσης προχώρησαν πυροσβέστες από όλη την Ελλάδα, μέλη της Π.Ο.Ε.Υ.Π.Σ…
Βάσει της νέας τροποποιημένης διάταξης όπου η πρόσθετη εργασία δύναται να εκτελείται μόνο το χρονικό διάστημα 10:00΄π.μ. – 22:00΄μ.μ…
Ένστολη Συγκέντρωση Διαμαρτυρίας στις 25 Ιουλίου 2024, έξω από το Υπουργείο Πολιτικής Προστασίας & Κλιματικής Κρίσης στην Αθήνα…
Ένωση Υπαλλήλων Πυροσβεστικού Σώματος Περιφέρειας Βορείου Αιγαίου (Ε.Υ.Π.Σ.Π.Β.Α).
Copyright © 2024 eypspba.gr – Με επιφύλαξη παντός νομίμου δικαιώματος.
Κατασκευή & Υποστήριξη Ιστοσελίδας WEBGRECO